Про це повідомляє російська служба ВВС із посиланням на прес-службу головного управління МВС Росії в Москві.

«Вирішують питання про наявність у діях учасників флешмобу складу адміністративного правопорушення», – повідомив черговий офіцер прес-служби Аркадій Баширов.

Про яке саме правопорушення може йтися, в МВС уточнити не змогли, пояснивши, що це з'ясують за підсумками перевірки, яку проводить УВС у Московському метрополітені.

За даними джерела агентства «Інтерфакс», поліцейські виявили в соцмережах кілька сторінок із закликами до проведення флешмобу, а також фотографії групи із шести осіб без штанів у вагоні поїзда Замоскворецької лінії метро.

Як писав «Вголос», сьогодні в мюнхенському метро роз’їжджали пасажири без штанів.

Щорічний «День в метро без штанів», який проводять з 2002 року, пройшов у неділю в багатьох містах світу, але москвичі взяли в ньому участь уперше. За задумом акції, учасники знімають штани або спідницю, але при цьому залишають зимовий верхній одяг. При цьому важливо вдавати, що нічого незвичайного не відбувається.

У Москві флешмоб почався на станції «Тверська» Замоскворецької лінії: молоді люди спустилися в метро, ​​зняли штани, залишившись у нижній білизні, і проїхали в такому вигляді кілька станцій.