Про це повідомляє інтернет-газета «Znak».

В анотації до лота йдеться: «Нежитлова цегляна триповерхова будівля, 1787 року побудови, площею 21289,9 кв. м, кадастровий номер: 77:01:0001001:1298, розташована за адресою: м. Москва, Кремль, б. Б/Н, корп. 1. Колишня робоча резиденція президента Російської Федерації В. В. Путіна. Будівля перебуває у відмінному стані, після реставрації, обладнана системою охорони та спецзв'язку. Два підземні поверхи. Зручна парковка. Терміновий продаж у зв'язку з браком коштів для допомоги Новоросії». Початкова ціна – 30 рублів. Обов'язкова умова для участі – членський квиток партії «Єдина Росія» чи документи, які підтверджують близьку спорідненість з членом партії «Єдина Росія».

Сам Єремєєв не зміг оперативно прокоментувати подію. Тим часом в адміністрації Нижніх Серег упевнені, що він не має до цього стосунку, і нагадують: такі акції з дискредитації голови проводять уже не вперше.

Наприкінці минулого року від імені Єремєєва поширювали лист, в якому були заклики створити «Всеросійський земський рух», який виступив би проти політики президента Володимира Путіна.