Про це очевидець Аліна Купервассер повідомила в ефірі телеканалу «Дождь».

«Чесно кажучи, дуже соромно і неприємно. Ми були в залі, і десь на 38 хвилині виступу десь чверть першого ряду в так званій віп-зоні встала, людей п'ять-шість, чоловіків, таких, немолодих, я думаю, років 25-30. З криками «Макаревич зрадник, продав батьківщину» і всякими словами про ганьбу вони розкидали багато листків А4, білих нібито», - розповіла вона.

За її словами, Макаревич спокійно відреагував на цей інцидент і спробував продовжити концерт. Зал підтримав його оплесками. 

«Але ці люди з перших рядів почали тікати. Відразу стало зрозуміло, що щось не так, бо вони почали кашляти. У підсумку Макаревич з групою змушені були піти. Це був якийсь перцевий спрей, у всіх болить горло, всі кашляють», - додала вона. 

«Ми були змушені покунити зал. Ми вийшли на вулицю, оскільки у фойє також сильно пахло. Спочатку говорили, що концерт продовжать, як провітрять зал. Але зараз стало зрозуміло, що цієї речовини розпилили настільки багато, що в залі не можливо перебувати. Людям видали медичні маски і зрозуміло, що в таких умовах концерт проводити не комфортно. Зараз вже говорять, що концерт продовжувати не будуть, а людям повернуть гроші за квитки», - додала очевидець подій. 

Відзначимо, що лідер групи «Машина времени» Андрій Макаревич різко засудив російську агресію в Україні. Через це російські ЗМІ включили його у список «ворогів батьківщини»