Про це повідомили у МВС РФ.

«При затриманні Зейналов чинив опір, але ніхто не постраждав. У неофіційних розмовах з оперативниками після цього він визнав свою провину», – сказав співрозмовник агентства.

У вівторок вдень був встановлений підозрюваний у скоєнні злочину, ним виявився Зейналов. Увечері він був затриманий в Підмосков’ї і доставлений до Москви.

«Після того як надійшла інформація, що Зейналов виїхав до Коломни, туди була негайно направлена група оперативників. Вони відпрацювали декілька адрес, перш ніж з’ясувалося, що він ховається в одному з місцевих парків», – сказав співрозмовник агентства.

За його даними, Зейналов чекав своїх знайомих, які пообіцяли вивезти його з міста, що знаходиться в 120 кілометрах від Москви, і допомогти сховатися від правоохоронних органів.

«Зброї при ньому не було», – додав співробітник поліції.

Нагадаємо, жителі району Бірюльово на півдні Москви зібралися в неділю, щоб вимагати якнайшвидшого розслідування скоєного тут у четвер гучного вбивства, а також закриття місцевої овочевої бази і посилення міграційної політики. Однак окремі учасники акції почали порушувати громадський порядок, в результаті чого поліція затримала за погром в торговому центрі 380 осіб.

Було порушено справу про хуліганство, мер Москви і керівництво МВС заявили, що хулігани повинні відповісти за законом.

У Москві заворушення через вбивцю-кавказця (ВІДЕО)

Нагадаємо, у ніч на четвер у Бірюльово невідомий вбив хлопця Єгора Щербакова на очах у його дівчини, після чого втік. Судячи по зображеннях з камер відеоспостереження, вбивця – неслов’янської зовнішності. Керівництво МВС заявило, що має в своєму розпорядженні зображенням передбачуваного злочинця і займається встановленням його особи.

Джерело: РІА Новини