Музей народної архітектури та побуту у Львові запрошує львів’ян до акції «Зроби різдвяну зірку – підтримай традицію батьків».

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Сьогодні, 19 листопада о 12.00 год. в актовому залі Музею відбудеться семінар «Традиція виготовлення великих різдвяних звізд на Галичині та Надсянні».
 

Традиція виготовлення великих різдвяних звізд висотою 1,5 – 2 метри на Галичині була поширена у 30-ті роки. Ці звізди за свідченням матеріалів цікаві особливою технологією виготовлення, незвичайною історією, багатством форм, пишнотою оздоблення.
 

Наукові співробітники Музею впродовж кількох років відновлюють цю традицію, організовуючи напередодні Різдва семінари, майстер-класи, зустрічі з народними майстрами.
 

Як повідомила науковий співробітник Музею Надія Дзвоник, досвід минулих років показав, що виготовлення великих різдвяних звізд цікаве як результатом (зірками-красунями), так і творчим процесом, який передбачає колективну роботу. Завершальний етап цієї акції – святкова хода звіздарів та участь у Фестивалі різдвяних звізд, на якому відбудеться урочисте нагородження усіх учасників.
 

З 24 листопада розпочнуть роботу майстер-класи для охочих. Адреса: м. Львів вул. Пекарська д.13 (двір). Громадська організація: «Українська молодь – Христові».