«Електромобіль може одночасно перевозити 6 осіб разом із водієм-екскурсоводом, ціна такої подорожі – 10 грн.

«Ми дійшли висновку, що ця кількість місць є достатньою на сьогодні, якщо ж бажаючих проїхатися буде більше, то ми ще замовимо причіп аналогічного характеру», - розповів директор музею-заповідника «Личаківський цвинтар» Ігор Гавришкевич.

За його словами, вже є затверджений маршрут руху електромобіля і надалі ним зможуть скористатися в першу чергу туристи, а також безкоштовно він буде надаватися для перевезення поважних делегацій та для інвалідів.

«Я думаю, що це є лише перший етап того, що стосується експлуатації електромобіля, бо наступний етап – це його озвучення. Тут буде встановлена аудіотехніка, яка озвучуватиме програму проведення екскурсій. Тобто, наш електромобіль буде серйозною конкуренцією для екскурсоводів, бо матеріал, записаний на аудіотехніку, буде добре продуманий і відтворюватиметься без допуску будь-яких помилок», - додав він.

Також, як повідомив п. Ігор, в планах ще одне ноу-хау, яке поки що не оприлюднюється: «Скажу єдине, що це буде найновіший засіб, який є в Європі щодо донесення історичного матеріалу до туристів».

«Електромобіль курсуватиме двома екскурсійними маршрутами: рух малим колом триватиме до 30 хвилин, великим — до 40», - сказав Гавришкевич.

За його словами, туристи вже цікавляться нічними екскурсіями на електромобілі.

Вартість електромобіля - 80 тис. грн.