Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Як зазначено в повідомленні, підставою для обмеження доступу стало оскарження оголошення міжнародного розшуку самим Віктором Януковичем та представниками його захисту. Розгляд справи по суті заплановано на наступну сесію комісії з контролю за файлами Інтерполу, що відбудеться у вересні цього року.

Згідно з останніми повідомленнями офісу з юридичних питань генерального секретаріату Інтерполу, доступ до інформації про міжнародний розшук В.Ф. Януковича в обліках генерального секретаріату Інтерполу тимчасово призупинила комісія з контролю за файлами Інтерполу.

«Підставою для цього стало оскарження оголошення міжнародного розшуку Януковичем В.Ф. та представниками його захисту до вказаної комісії та суду першої інстанції м. Ліон. Розгляд справи по суті заплановано на наступну сесію комісії у вересні цього року», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 9 січня 2015 року Віктора Федоровича Януковича, 1950 року народження, було оголошено в міжнародний розшук задля арешту та подальшої екстрадиції в Україну для притягнення до кримінальної відповідальності за скоєння злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.