У ході розбирання табору на місці одного з наметів був виявлений пістолет і пара мисливських ножів, – повідомляє місцеве видання «НикВести».

Кілька сотень активістів з боку Майдану підійшли впритул до меморіального комплексу героям-ольшанцям. Вони вимагали від проросійських мітингувальників самостійно прибрати свій наметовий табір від пам’ятника, інакше заявили, що зроблять це самі.

Деякий час співробітники правоохоронних органів не надто щільним кордоном розмежовували дві сторони. Коли в тилу табору сепаратистів підійшла підмога з боку обласної державної адміністрації, прихильники Путіна виявилися оточені.

На протязі декількох хвилин Майдан розігнав їх скандуючи «Слава Україні!» і приступив до розбирання табору. Коментуючи свої дії журналістам активісти Майдану повідомили, що прийшли на суботник і прибирають сквер від сміття.

Увечері 7 квітня більше сотні прихильників проросійських сепаратистських мітингів підійшли до Миколаївської облдержадміністрації з метою проникнути всередину будівлі. В основному, це люди молодого віку, багато з них мають на обличчях маски, а на одязі – георгіївські стрічки. Українофоби скандують «Один за всіх і всі за одного» і « Міліція з народом».

Близько 19.00 міліціонери посилили охорону будинку Миколаївської ОДА, оскільки протестуючі підійшли до них впритул. Сепаратисти просили міліцію «захистити їх від хунти», пустити їх в будівлю. При цьому вони звертали увагу на те, що у них немає зброї і вони хочуть просто зайти в ОДА. Загалом на площі перед будівлею облради налічувалося до 300 украінфобов.

У 19:22 правоохоронці затримали одного з сепаратистів, який з прапором РФ намагався прорватися через кордон міліції до будівлі облради.

Сепаратисти зажадали від керівництва міського управління міліції, щоб правоохоронці пустили в будівлю близько 10 чоловік, щоб вони там жили до того моменту, поки не буде прийнято рішення про проведення референдуму про федералізацію. В іншому випадку прихильники Путіна пригрозили штурмувати будівлю Миколаївської облради.

У 21.10 знаходяться близько будівлі облдержадміністрації сепаратисти все ще запевняли правоохоронців пустити їх в будівлю, пояснюючи це тим, що там нібито ховаються якісь люди з Західної України.