Мітинг під назвою «Мир для України - безпека для Європи» відбудеться на площі Карлспляц-Штахус з 11:00 до 14:30, передає «5 канал».

Одрасу після його завершення відбудеться марш містом за маршрутом «Карлспляц-Штахус – Зонненштрассе – Ліндвурмштрассе – Гьотепляц (Таксіштанд)».

Окрім цього, з 13:00 до 15:30 містом має проїхати місцевий Автомайдан. Старт акції заплановано на 13:00 на Домаґштр.

В акціях візьмуть участь політики міської ради та околиць Мюнхена, а також українці та громадські організації з інших міст Німеччини та сусідніх європейських країн. Організатори закликали підтримати і прийти на ці акції представників інших народів, які проживають у Мюнхені.

Також очікується, що на мітингу буде присутній Президент України Петро Порошенко. Також в акції має прийняти участь Київський міський голова Віталій Кличко і народний депутат Сергій Лещенко. В акціях також візьме участь перший заступник президента Світового Конгресу Українців та президент Європейського Конгресу Українців Ярослава Хартяні.

Організатором акцій є Об'єднання Українських Організацій в Німеччині разом із представниками його складових організацій та мюнхенськими активістами.

Нагадаємо, з 6 по 8 лютого у Німеччині відбудеться 51-а Мюнхенська конференція з безпеки. На порядку денному цієї конференції розглядатиметься криза в Україні та її різноманітні аспекти.