Про це повідомила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова в коментарі УНІАН.

«Ми щойно прилетіли з Японії, я не в курсі цієї ситуації... Я зараз буду з'ясовувати і розбиратися», – заявила Захарова.

На уточнюючі питання Захарова не відповіла, знову посилаючись на незнання ситуації.

Як писав «Вголос», у Москві поліція затримала кореспондента УНІАН у РФ Романа Цимбалюка та оператора телеканалу «1+1» Микиту Бородіна.

Як повідомив сам Цимбалюк, його затримали після того, як він записав інтерв'ю з аспірантом історичного факультету МДУ Захаром Сарапуловим, який 18 березня, в день анексії Криму, вивісив прапор України.

«Після того, як ми записали інтерв'ю, Захар дістав прапор України, і ми його теж зняли. Після чого під'їхала поліція і почала перевіряти документи. У результаті поліцейські почали говорити, що нібито ми проводили мітинг і, можливо, викрикували якісь гасла, і зараз нас доставили у відділення поліції в будівлі МДУ. Забрали паспорти, акредитації», – повідомив Цимбалюк.

Журналіст заявляє про безпідставність затримання.

«За російським законодавством, вони не мали права нас затримувати. Ми знімали в громадському місці, на вулиці, практично в сквері, неподалік від оглядового майданчика», – додав він.