Про це йдеться в офіційному повідомленні Національного антикорупційного бюро.

«За версією слідства, затримані особи причетні до закупівлі у 2015 році коштом Міністерства внутрішніх справ України рюкзаків за ціною, суттєво вищою за середньоринкову. Окрім того,  товар не був поставлений вчасно та не відповідав вимогам,  встановленим МВС України, внаслідок чого державі було завдано збитків в розмірі понад 14 млн грн», - йдеться у повідомленні НАБУ.

Як зазначається, розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють з 2016 року.

«Осіб затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення їм про підозру. Правопорушення кваліфіковано за ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»). Наразі проводяться невідкладні слідчі дії. Встановлюється коло причетних осіб», - додали у НАБУ. 

Як писав «Вголос», Національне антикорупційне бюро України сьогодні прийшло з обшуком до родини міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Обшуки відбулись у сина Авакова – Олександра – у межах розслідування щодо рюкзаків, які МВС закупило для військових наприкінці 2014 – на початку 2015 року.

Екс-радник міністра внутрішніх справ Ілля Кива заявив, що сина Арсена Авакова Олександра затримали детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) після сьогоднішнього обшуку. Він додав, що тримає зв'язок з сім'єю глави МВС