У нас на Львівщині немає облдержадміністрації і немає президента, — заявив сьогодні на брифінгу голова Львівської облради Михайло Сендак
„Ми, на Львівщині, як найвища представницька влада прийняли рішення — обласної адміністрації як такої — у нас немає, президента — немає, сесія його не визнала”, — сказав він
За словами Михайла Сендак, призначеного президента не визнала облрада і не визнала громадськість. „Доки Віктор Ющенко ще не приступив до виконання своїх обов’язків ніякої адміністрації не може бути”, — додав він.
Михайло Сендак пояснив, що виконавчий комітет облради створений лише на перехідний період. За його словами, лише всенародний президент Віктор Ющенко може відмінити це рішення облради.
Як повідомляло агентство, 24 листопада на позачерговій сесії Львівської обласної ради депутати створили виконком облради. Виконуючим обов’язки голови виконкому призначений керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро Олійник. Першим заступником призначили керівника фракції „Наша Україна” Львівської облради Олега Канівця.
Крім цього депутати відсторонили від виконання службових обов’язків голову ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка, першого заступника голови ДПА у Львівській області, начальника податкової міліції області Станіслава Коваленка, начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала, першого заступника начальника УМВСУ Ярослава Скибу, начальника Західної регіональної митниці Тараса Козака, гендиректора „Львівлісу” Михайла Кутя та начальника управління пасажирського транспорту Львівської ОДА Ігоря Думу.
Натомість депутати призначили виконуючим обов’язки начальника УМВСУ у Львівській області Михайла Ваврина, його заступником Ігоря Тереха, головою ДПА у Львівській області Василя Рябошапку, Гендиректором ДЛГО „Львівліс” Анатолія Дейнеку.
В. о. начальника управління пасажирського транспорту та начальника Західної регіональної митниці депутати ще не призначили.