«Наша армія, нажаль, злиденна, у нас нічого зі спецприладів немає. Обмундирування нема, ми всі вдягнені, як партизани. Кому батьки висилають необхідне, інколи ж спонсори відкликаються», – про це телефоном повідомив один із керівників підрозділу «Айдар» Олексій, інформує «ТСН».

На Луганщині біля міста Щастя спільними зусиллями бійців підрозділу «Айдар» та військовослужбовців з використанням артилерії у запеклому бою вдалося відбити у терористів стратегічно важливий блокпост.

«Ми повернули наш блокпост, але довелося спалити нашу захоплену бронетехніку – БМП та БТР, але багато сепаратистів зазнали втрат, було захоплено їх озброєння. Операція проводилася спільно з військовими, попередньо працювала артилерія, а також «вертушки», які нас прикривали та оброблювали блокпост перед тим, як ми його почали штурмувати», – сказав Олексій.

Крім того, боєць «Айдару» розповів, що на боці терористів воюють найманці з Росії, а також мешканці Луганщини. «У багатьох «ополченців» знаходили посвідчення донського козацтва, російські паспорти, а також документи мешканців Луганської області», – зазначив боєць «Айдару».