Політолог Петро Олещук розповів, чому, на його думку, тема із капелюхом на верхівці центральної ялинки України набула такого резонансу.

Про це він розказав у коментарі для ІА «Вголос».

«Це насправді важко оцінювати. Як я пригадую, наша Різдвяно-Новорічна ялинка ще жодного року не отримувала однозначної оцінки. Ця тема у нас завжди обростає різного роду обговореннями, починаючи ще від легендарної «йолки» Віктора Януковича», - пояснив Петро Олещук.

«Я думаю, що це просто відображення усього нашого суспільного дискурсу, коли всі хапаються за якусь тему, яка є актуальною. Усі починають її обговорювати, при чому використовують усе це для того, аби просто якось відстоювати свої політичні погляди, вподобання і тому подібні речі. Тобто, тут відразу приплітається політика», - додав політолог.

«В принципі, можна по-різному ставитись до будь-якого подібного рішення з естетичної точки зору, але тут ми маємо відображення високого рівня заполітизованості українського суспільства. У нас буквально у кожній темі знаходять якусь, образно кажучи, «зраду», - резюмував він.

Більше інформації читайте у статті "Столична ялинка: «контрацептив» чи «покарання для Кличка»?"