Полковник Служби безпеки України Олег Стариков у відставці розповів, як має діяти влада в умовах ескалації конфлікту з боку Росії.

Про це він розказав у коментарі для ІА «Вголос».

«Якщо брати до уваги сектор оборони і безпеки, то Україна тут все робить правильно. Збройні сили, Національна гвардія та СБУ все роблять так, як і повинні робити. Тому зараз головними завданнями є дипломатична та інформаційна складова, бо саме тут ми програє́мо. І також у нас немає людей, із якими Кремль буде розмовляти. Ні Пристайка, ні Кулебу Лавров не бачить і не розмовляє з ними», - пояснив Олег Стариков.

«Як би хтось не був проти, ми мусимо йти на компроміси. Я бачу, що наша влада цього не хоче і йде на все, щоб заморозити конфлікт, а це вигідно і Заходу. Як тільки вони побачать, що ми заморожуємо конфлікт, війська розведуть, ми втратимо територію, ніхто більше вмирати не буде, а з Росії знімуть усі санкції. І тут у нас виникає цуцванг, тобто безвихідна ситуація, - якщо піти на компроміси, то це відразу викличе незадоволення з боку військових і багатьох громадян, а якщо ми не підемо на них, то РФ просто уникне санкцій. Тому, на мою думку, Володимир Зеленський повинен працювати над тим, щоб повернути окуповані території в Україну, причому якнайшвидше», - підсумував він.

Більш детальну інформацію можна прочитати у статті “Погрозами на погрози: як маємо відповідати на залякування Москви“.