Про це заявила віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе за результатами візиту до штаб-квартири НАТО у середу, повідомляє власний кореспондент «Укрінформу» у Брюсселі.

«Ми бачимо серйозну стурбованість у рамках НАТО тим, що один із членів Альянсу, по суті, блокує ефективний розвиток подальших запланованих заходів між Україною і НАТО. Це, звичайно, сприймається дуже негативно і на рівні штаб-квартири – Міжнародного секретаріату НАТО. Це сприймається як неприйнятна поведінка», – наголосила Климпуш-Цинцадзе.

Віце-прем'єр-міністр додала, що у штаб-квартирі Альянсу зацікавлені, щоб ця конфліктна ситуація була вирішена лише на рівні двостороннього діалогу між державами.

Як вона наголосила, спроби України провести діалог з Угорщиною у цьому питанні поки що не дають результатів, адже угорська сторона не готова до такої співпраці.

 «Ми бачимо, що наших ініціатив недостатньо, тому розраховуємо на те, що наші партнери розмовлятимуть з Угорщиною з погляду об'єктивних аргументів», – зауважила віце-прем'єр.

 

«Вголос»