Про це, перебуваючи сьогодні у Львові, пообіцяв новий голова Нацради Юрій Артеменко, повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Раніше опозиційні телерадіоорганізації апріорі були порушниками і одразу з’являвся привід, щоб позбавити їх ліцензії або оштрафувати, – наголосив Юрій Артеменко. – Або якщо раптом сталося якесь відхилення від програмної концепції на 1-5 хвилин, то одразу була підстава для покарання «порушника». Сьогодні ми кажемо, що має бути лояльність до телерадіоорганізацій. Нині ми відновили справедливість і поновили ліцензії чернівецькій телекомпанії, компанії «Еспресо».

За словами Артеменка, не варто даремно приїжджати до Нацради. Особливо, якщо питання, які розглядають, не потребують уваги заявників. Якщо процедура видачі ліцензії передбачає участь, тоді будь ласка. Але якщо можна розглянути без участі заявника – не варто витрачати зайві кошти на відрядження.

На зустрічі членів Нацради із керівниками львівських телерадіоорганізацій йшлося також про те, що планується запровадження системи відстеження за рухом документів, щоб було видно, коли і хто підписав той чи інший дозвіл чи технічну документацію.