Рішення прийнято під час чергового засідання, повідомляє прес-служба відомства.

Відповідно до рішень, наразі погоджено антикорупційні програми на 2017 рік Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Верховного Суду України, Херсонської обласної державної адміністрації, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, Державного агентства з питань кіно, Державного агентства рибного господарства, Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг та Державної служби статистики.

Антикорупційні програми, серед іншого, визначають засади загальної відомчої політики щодо запобігання та протидії корупції у відповідній сфері, заходи з їх реалізації, а також виконання антикорупційної стратегії та державної антикорупційної програми. Програми визначають корупційні ризики у діяльності органу, установи, організації, причини, що їх породжують, умови, що їм сприяють, та заходи усунення.

Таким чином, на сьогодні у НАЗК вже опрацьовано 101 антикорупційну програму органів державної влади. З них погоджено на засіданнях НАЗК із наданням пропозицій – 66 програм.

 

«Вголос»