Як йдеться у заяві прес-служби ВО «Свобода», текст якої є у розпорядженні власкора Вголосу, політична партія здивована такими висловлюваннями кандидата у народні депутати.

«ВО «Свобода» не порушувала свої попередні домовленості з «Батьківщиною» та підтримує принцип: один кандидат від опозиції в кожному мажоритарному округу. У чіткому дотриманні таких угод ми вбачаємо передумову для перемоги над режимом Януковича», - зазначається у заяві.

Розподіл мажоритарних виборчих округів по Україні загалом та у Волинській області зокрема відбувався, відповідно до домовленостей між політичними партіями «За Батьківщину» і «Свободою», в результаті чого 22 виборчий округ з центром у місті Луцьк відійшов Об’єднаній опозиції. Таким чином, висування єдиного кандидата від опозиційних сил по Луцькому виборчому округу є прерогативою «Батьківщини».

Зазначимо, що 17 жовтня кандидат у нардепи по Луцьку Віталій Федосюк заявив, що саме він, а не кандидат від опозиції Петро Кравчук, користується підтримкою ВО «Свобода». Крім того, політик звинуватив «Батьківщину» у висуненні слабкого кандидата на округ, який є «кумом Турчинова».