Як показує оприлюднене днями повідомлення федерального уряду про інтеграцію, іноземці значно частіше не можуть знайти роботу: безробіття серед них надзвичайно високе.

За словами уповноваженої у справах інтеграції Марії Бемер, останнім часом становище погіршилося, незважаючи на те, що країна перебуває в стані економічної розрядки.

У 2005 році число безробітних мігрантів перевищувало число німців в 2,15 рази, а в 2011 - уже в 2,35 рази. Всього роботу не можуть знайти 16,9% приїжджих.

13,8% працівників, які приїхали до Німеччини з інших країн, живуть на порозі бідності, що також в два рази перевищує аналогічну статистику серед німців (6,2%). 12,8% дітей з іноземних родин не можуть закінчити школу в Німеччині, в той час як лише 5,4% учнів німецького походження переривають навчання, повідомляє Die Welt.

Представник німецьких соціал-демократів Айдан Езогуз вимагає поліпшити становище іммігрантів на ринку праці. Вона заявила, що слід ввести практику анонімних заяв про прийом на роботу, щоб людей з іноземними іменами не відсіювали на стадії резюме.

Джерело: Euromag