Перед судом «король» Петер Фітцек постав кілька днів тому: йому довелося відповідати за багаторазові порушення правил дорожнього руху (всього за останні місяці дорожня поліція зупиняла його 24 рази). Серед цих порушень, наприклад, фігурувало використання підробленого водійського посвідчення.

У матеріалах справи Фітцека сказано, що від звичайних німецьких прав, які влада країни видає усім, хто успішно здав відповідний іспит, він відмовився ще в 2012 році. Причому по своїй волі – документів у нього ніхто не відбирав. Справа в тому, що Фітцек вирішив замінити стандартні державні права на інші – власноруч виписаному самому собі паперу, який не має юридичної сили завірений гербовою печаткою його ж власного королівства, так званої Нової Німеччини, яку Петер заснував на землях Саксонії – Анхальт.

Виписав – і так з ними їздив. Поліція вісім разів намагалася оштрафувати Фітцека за використання підроблених прав (штраф становить 2400 євро), але він щоразу відмовлявся платити, аргументуючи своє рішення тим, що його папери в повному порядку, оскільки і його королівство теж цілком собі благополучно існує, а значить, має право видавати своїм жителям, а вже тим більше правителям, які завгодно документи.

Втім, ці аргументи офіційна німецька юстиція слухати відмовилася, і зрештою справа «короля» дійшла до суду. Коментуючи правопорушення, допущені Фітцеком, суддя Торстен Стефрт заявив, що самопроголошений монарх не тільки не раз порушив ПДР (зокрема, швидкісний режим), а й створив власний фантастичний світ.

«Король», очевидно, звиклий до подібних заяв, не став сперечатися, але про всяк випадок ще раз нагадав, що у нього є водійські права, видані в королівстві, а також заявив, що «юрисдикція Федеративної республіки Німеччина не поширюється на голів інших держав «.

Але перемога залишилася за правосуддям Німеччини: суддя, спочатку посміявся над Фітцеком, незабаром безпристрасно засудив «монарха» до тюремного ув’язнення терміном на три місяці. Коли саме той почне відбувати покарання, не уточнюється.

Джерело: lenta.ru