У Німеччині почався судовий процес над племінником російського пропагандиста Дмитра Кисельова, Сергієм за підготовку до війни на Донбасі.

Про це повідомляє німецьке видання "Die Welt".

За версією слідства, він планував брати участь у війні, щоб включити до складу Росії частину української території. При цьому сама участь у бойових діях на Донбасі не є предметом розгляду. Баварська прокуратура звинувачує Сергія Кисельова в підготовці злочину, який загрожував державній безпеці, і в порушенні закону про контроль над зброєю.

Німецькі правоохоронці вважають, що в серпні 2014-го небіж пропагандиста проходив бойову підготовку в таборі у Санкт-Петербурзі, щоб воювати на боці так званої "ДНР".

Розслідування щодо Кисельова почали 2017 року. У травні 2018-го поліція отримала європейський ордер на арешт. Його затримали в Болгарії і депортували до Німеччини. З того часу він перебуває під вартою.

Як писало німецьке видання, Кисельов-молодший є німецьким громадянином і звинувачується в "підготовці серйозного злочину проти української держави".

Також відомо, що у чоловіка, ймовірно, є або був сан священика Російської православної церкви за кордоном.

Нагадаємо, що російський пропагандист Кисельов похвалився дружбою з Порошенком.

Як писав "Вголос", російський пропагандист, директор інформагенції «Россия сегодня» Дмитро Кисельов заявив, що його небіж Сергій брав участь у бойових діях на Донбасі на боці бойовиків "ДНР".