Губернатор штату Нью-Йорк у США Ендрю Куомо запропонує заборонити довгі, "розтягнуті" лімузини побудовані на основі поєднання інших авто. Відповідна пропозиція буде внесена до проекту бюджету штату.

Про це повідомляє видання The Albany Times Union.

Повідомляється, що пропозиція закриє прогалини у діючих нормах, які регулюють нагляд за лімузинами, і через недосконалість призводять до низької безпеки цих автівок. Лімузини традиційно винаймаються при проведенні свят, вечірок, весіль тощо і вважаються атрибутом "красивого життя"

Зокрема на лімузини буде поширено правила щодо обов'язковості ременів безпеки, буде запроваджено покарання для Департаментів штату з реєстрації транспортних засобів (даний орган видає посвідки особи та водійські права у США, тощо), які з порушенням правил видають сертифікати інспекції таким авто. Довгим лімузинам також можуть заборонити здійснювати розвороти на трасах.

Причиною змін є минулорічна трагедія у Нью-Йорку, коли в результаті аварії "розтягнутого" лімузина загинуло 20 осіб. 18 у самому авто та двоє перехожих.

Лімузин, який зазнав аварії, було створено на базі паркетного позашляховика Ford Excursion 2001-го року. Повідомлялося, що машина перевозила пасажирів без дозволу, не пройшла численні інспекції та експлуатувалась всупереч забороні, а сам водій керував авто без прав належної категорії.

Аварія у жовтні 2018-го року стала найбільш вбивчою автопригодою в історії США.