У м. Кривий Ріг в одному з відділень "Укрпошти" працівниця, будучи без маски, відмовилася обслуговувати відвідувача українською мовою.

Про це інформує "Уніан".

Клієнт відразу почав знімати розмову з нею на камеру. На зауваження про відсутність маски та обслуговування російською працівниця агресивно відреагувала. Вона сказала, що розмовляє тією мовою, якою їй зручно, і що ніхто не забороняв їй говорити жодною мовою. Працівниця відмовилася представлятися і стверджувала, що не порушує законодавство України. Далі жінка заявила, що відвідувач не має право її знімати і зателефонувала до поліції. Щоправда, після дзвінка вона заспокоїлася.

Вона просила чоловіка покинути приміщення. Проте він заявляв, що дочекається поліції, а згодом сказав, що повідомить про її поведінку керівництву компанії і зокрема надішле цей відеоролик. Він попередив, що повідомить про її порушення і правоохоронцям.


 У одному з міст працівниця "Укрпошти" відмовилася обслуговувати клієнта українською мовою і була без маски

Додатково

Нагадаємо, що 16 січня 2021 року набула чинності стаття 30 закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної", якою передбачається обов'язкове використання української мови працівниками державних установ, закладів обслуговування тощо.

Читайте більше новин на нашому сайті: