За інформацією місцевої поліції, вчора в Аксайській ущелині знайшли сімох вбитих людей. Два тіла зі слідами побоїв і ножових поранень знайшли в будинку місцевого єгеря. Неподалік було знайдено ще трьох загиблих: двох чоловіків і жінку. Два обгорілих тіла поліцейські знайшли і в будинку іншого лісника.

Імовірно, одним з убитих є відомий єгер і борець з браконьєрами Панайот Захаропуло. Решта могли бути його працівниками. Поліцейські також виявили розбиту машину його сина, який працював разом з батьком. У салоні автомобіля криміналісти виявили сліди крові. Місцезнаходження господаря машини невідомо.

Глава МВС повідомив, що знайдено тіло восьмої людини. «Зараз знайшли восьме тіло. Там, мабуть, працівник. Зараз з'ясовується, хто повинен був там бути. Оглянули будинок, в будинку нічого не на місці. Зараз ведемо пошукові роботи, працює оперативно-слідча група. Проводимо судово-медичні експертизи», - сказав сьогодні Касимов журналістам.

Міністр зазначив, що відпрацьовуються кілька версій вбивства. «Поки вважаємо, що з'ясування внутрішніх відносин, бо не всіх ще знайшли, хто був там у цьому кордоні. По-друге, міг хтось сторонній бути. Тобто всі ці питання зараз з'ясовуємо, йде огляд (місцевості). Вертоліт підняли, нам зараз потрібно найголовніше - судово-медична експертиза. Я гадаю, до вечора вона буде готова», - сказав глава МВС.

Він не зміг назвати передбачувану кількість людей, які могли знаходитися на місці злочину в момент убивства. «По-різному, хто як говорить. Це ж були вихідні дні, до когось, наприклад, дружина приїхала, ще щось», - зазначив Касимов, якого цитує РИА «Новости».

Джерело: gazeta.ru