Зокрема, цими вихідними аматорські турніри з міні-футболу відбудуться у п’яти районах Львова.

Завтра, 18 червня, змагатимуться футболісти Сихівського району. Старт змагань – 10.00. На спортивному майданчику школи №84.
Визначать переможця і у Галицькому районі. На території ЗОШ №85. Та у Личаківському районі. Тут турнір з міні-футболу анонсують також на 10.00 ранку, на вулиці Вахнянина, 13.

А вже у неділю, 19 червня, титул найсильніших команд виборюватимуть у Залізничному районі Львова, на спортивному майданчику школи №85. «Ми намагалися залучити до проекту всіх бажаючих. Єдине, що зупиняло – це вікове обмеження. Адже це молодіжний турнір, тому не брали до команд спортсменів, яким за 30. Відтак, у нашому районі змагатиметься вісім команд», - розповіла заступник голови Залізничної районної в місті Львові організації Партії регіонів Юлія Юськевич.

Цього ж дня звання найкращих команд виборюватимуть у Франківському районі Львова. На спортивному майданчику, що на Тернопільській 13, А. Початок турніру -12.30.

«Ми намагаємося залучати молодь до здорового способу життя. У даному випадку – спортивного. А тому і організовували таку акцію. Хоча турнір проводимо вперше, але охочих позмагатися за звання найкращих аматорських футбольних команд виявилося досить багато. У кожному районі – не менше 5 команд», - розповів голова ЛМО Партії регіонів Олег Баран.

Нагадаємо, турнір з міні-футболу стартував минулих вихідних. Тоді відбулися змагання у Шевченківському районі. До складу команд турніру з міні-футболу входять гравці-аматори віком від 16 до 23 років. За звання найкращих вони змагаються у кожному з районів Львова, на турнірах з цього виду спорту. Найсильніші команди з кожного району вийдуть у фінал змагань. З-поміж них на загальноміському турнірі з міні-футболу і визначать переможця. Ця команда отримає не лише титул найкращої аматорської команди міста Львова, а й цінні призи.

Загальноміський аматорський турнір з міні-футболу - відбудеться наприкінці місяця у День молоді – 26 червня.