«Пройшов рік з того дня, коли я пішов з посади прем'єр-міністра України. Рішення було ухвалено для досягнення злагоди, миру і стабільності в нашій країні. Все те, що сталося потім в Україні, викликає у мене біль і тривогу за долю нашого народу», – написав він у «Facebook».

Свій останній пост Азаров написав 14 лютого 2014 року.

«У країні стався державний переворот. Рік складних змін, помилкових рішень і зламаних доль сотень тисяч українців», – пише Азаров.

На його думку, ситуація у країні лише погіршилася, Україна ще більше віддалилася від європейських стандартів.

«А найстрашніше це громадянська війна. Десятки тисяч невинних людей уже загинули і далі вмирають, зруйновано сотні населених пунктів. На Донбасі люди вмирають від голоду. І все це відбувається в європейській країні в ХХI столітті. Я постійно ставлю собі те саме питання: як можуть політики будувати нову країну на крові власних громадян?» – пише Азаров.

«У сформованій ситуації я більше не зміг мовчати. Мені боляче дивитися, як швидко розвалюється моя країна, як легко руйнують те, що ми збирали по крупицях, вибудовували по цеглинці. Тому весь минулий рік я присвятив аналізу подій, що відбулися і їхній систематизації. Всі свої думки я поклав на папір, і таким чином народилася моя книжка «Україна на роздоріжжі. Записки прем'єр-міністра». Вона вже з'явилася в Інтернеті», – наголошує він.

Азаров також зазначає, що за 4 роки, доки він був прем’єром, ситуація в державі була стабільна та поліпшувалася.

«Я казав і казатиму українцям правду. Прориватиму густу пелену брехні, обману і зомбування. І для цього використовуватиму свою сторінку в Інтернеті. До зустрічі, друзі», – завершує свій допис Азаров.

 

Як повідомляв «Вголос», учора Микола Азаров презентував у Москві книжку, яку написав за минулий рік.

Також він розповів, що образився на Віктора Януковича за те, що той утік з Києва, не попередивши про це.