Захід відбудеться під гаслом «Майдан: боротьба за незалежність триває», повідомили «Вголосу» в ГО «Розвиток громади».

Організатори народного віча звертаються до громадськості із проханням масово підтримати захід. Вони закликають керівників навчальних закладів, організацій, установ разом зі своїми колективами взяти участь у народному вічі.

«Деколи люди думають: а що з того, як я не вийду, нічого страшного ж не трапиться. Насправді кожен учасник заходу є надзвичайно важливим, тільки стоячи разом ми відчуваємо підтримку одне одного»,  – поділився один з організаторів. 

«Розвиток громади» є одним з учасників координаційної ради народного віча. Громадські активісти висловлюють глибоке співчуття родинам Небесної сотні та загиблих в АТО військовослужбовців та закликають ушанувати їхню пам’ять на народному вічі в п’ятницю.

«Майдан почався зі Львова. Люди об’єдналися й виступили проти злочинного режиму Януковича. Нині, в часи російської агресії, ми повинні знову показати приклад сили та згуртованості. Українці не гірші від французів і готові всьому світу довести свою незламну волю та єдність», – сказав активіст ГО «Розвиток громади» Роман Дуда.

Як писав «Вголос», під час 57-ї церемонії вручення американської музичної премії «Grammy» протягом виступу кантрі-співака Еріка Чарча у відео показали кадри з української Революції гідності.