У парламенті в черговий раз не розглянули президентський законопроект про покарання за незаконне збагачення. Його внесли до порядку денного засідання від 3 жовтня.

Про це повідомляє Українська правда.

Зазначається, що законопроект №1031 був у порядку денному засідання у п’ятницю. Однак під час засідання нардепи проігнорували президентський законопроект, розглянувши спочатку закон про право на прослушку НАБУ і ДБР, а згодом перейшли до Програми діяльності Кабінету міністрів.

Після її прийняття нардепи без обговорення проголосували у другому читанні за два законопроекти, що стосуються податків і розійшлися до понеділка.

Нагадаємо, 11 вересня у першому читанні Верховна Рада розглядала законопроєкт про незаконне збагачення.

У той же день Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів (№ 1031). Тоді за це рішення проголосували 316 народних депутатів із 400 зареєстрованих у сесійній залі.

Також Кабінет міністрів України нещодавно звільнив голову Державної аудиторської служби Лідію Гаврилову, яку звинувачують у декларуванні недостовірної інформації та незаконному збагаченні в розмірі близько 10 мільйонів гривень.