Про це він заявив в інтерв'ю виданню «Головком», передають «Українські новини».

«Я не знайомий особисто з Тягнибоком, але знайомий з його діяльністю по ЗМІ. Так, це - зразок націоналіста, що уболіває за Україну. Нічого поганого не можу сказати про це», - сказав він.

«Якщо націоналізм іде на користь державі й відстоюються національні інтереси всіх проживаючих в Україні, з урахуванням сусідів, які нас оточують, - це нормально», - додав Рибак.

Водночас він зазначив що в «Свободі» є люди, погляди яких можуть бути шкідливі державі.

«Там у нього є ортодокси, які починають розповідати, що українці (а я сам українець) - вища нація. І чутно гасла, які були б прийнятні в 32-33 роках у Німеччині. От це страшно. Ми маємо створити умови для проживання всім громадянам України, незалежно від національності, віри й звичок. І треба постаратися вносити в суспільство менше питань, які б розділяли країну й вносили нестабільність. Тому, наприклад, зараз не розглядається питання про мови», - заявив Рибак.

Раніше голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що влада має «розібратися» з високою підтримкою націоналістів на виборах.

Губернатор Харківської області, член ПР Михайло Добкін назвав ВО «Свобода» політичним сміттям і закликав вимести її «поганою мітлою».