Про це повідомляє Francetvinfo.

Повідомляється, що до протестуючих із держсектора також приєдналися працівники залізниці. Також сьогодні оголосили страйк працівники шкіл.

«На бульварі Бомарше, біля площі Бастилії поліція використовувала для приборкання натовпу сльозогінний газ і водомети», - вказують очевидці.

Точна кількість протестуючих не повідомляється, протести тривають, у натовпі час від часу підпалюють димові шашки. 

Сьогодні протести відбулися або досі відбуваються в 36 містах країни, загалом вони зібрали близько 110 тисяч людей, зокрема в Нанті - від 8,5 до 10 тисяч чоловік, у Канах - 6 тисяч, в Марселі, Руані, Перпіньяні - по 5 тисяч, Орлеані - 4 тисячі.

У французів по всій країні, особливо у столичному регіоні, були проблеми з поїздками з дому на роботу і назад. На перонах і зупинках утворилися значні скупчення пасажирів, які бажали втиснутися в громадський транспорт, який прибував із значними перервами і далеко не за графіком звичного руху.

Авіакомпанія «Air France» має намір у п'ятницю приєднатися до загального страйку. Зокрема, в страйку братимуть участь 35% пілотів, 31% стюардес і 29% наземного персоналу. У компанії говорять, що зможуть здійснити 75% від запланованих рейсів.