Про це повідомляє газета Le Parisien, передає «Медуза».

Статуетку викрали з офісу Асоціації Чапліна, розташованого в столиці Франції, ще наприкінці січня, проте відомо про крадіжку стало лише зараз.

Як повідомили представники поліції, разом із «Оскаром», приблизна вартість якого мільйон доларів, зловмисники, які проникли в офіс Асоціації Чапліна, забрали набір ручок, кожна з яких коштує близько 90 тисяч доларів.

З місця злочину злодіям вдалося безперешкодно втекти, ведеться їх розшук. При цьому представники поліції заявили, що злодії, за наявними даними, цілеспрямовано прийшли саме за цими раритетами, більше з офісу нічого не зникло. Чи є в правоохоронних органів підозрювані в здійсненні цієї крадіжки, не уточнюється.

«Зловмисники викрали лише певні предмети. Вони були чудово інформовані», - заявили представники полиції Парижа.

«Оскар», викрадений у Парижі, Чарлі Чаплін отримав у 1929 році. Тоді Американська кіноакадемія нагородила його за видатну роботу над фільмом «Цирк».

Загалом у Чарлі Чапліна було три премії Американської кіноакадемії. Окрім нагороди 1929 року він отримав почесний «Оскар» в 1972 році «за безцінний внесок у те, що в цьому столітті кінематограф став мистецтвом», а роком пізніше був удостоєний премії Американської кіноакадемії за музику до фільму «Вогні рампи».