Про це інформують на сторінці «Легіону Свободи».

Зокрема, автомобіль, в якому перебував націоналіст, потрапив під обстріл (влучила міна 120-мм калібру). Наразі тіло бійця у Маріуполі. Поховати Віталія буде можливо лише після проведення ДНК-експертизи.

Голова Вижницької районної організації ВО «Свобода» Тодор Стринадко пригадує, що друг Віталій обіцяв повернутися, адже і тут необхідно навести порядок із владою. «У квітні цього року Віталія було демобілізовано, та це його не зупинило. Весь час він повторював, що спершу потрібно завершити війну на сході, а тоді повертатись та наводити порядок тут. Обіцяв, що як повернеться з війни, то обов’язково вступить до лав свободівців».

«Віталій був настільки свідомим того, що ми маємо перемогти у російсько-українській війні, що й думки не мав просто сидіти, склавши руки. Таким він був завжди – впертим, впевненим у те, що можна все ж змінити долю України. «А починати необхідно з малого – з районів» - говорив Віталій.
У його планах була активна політична та громадська діяльність, сам він за фахом був релігієзнавцем. Та ось – тепер у нас залишається лише спогад про те, яким був Віталій Крутофіст» - ділиться враженнями друг Володимир, активіст Вижницької районної організації.

З родичів бійця залишилися лише мати і старший брат.

Крутофіст Віталій Іванович народився 1 квітня 1981 року у селі Багна Вижницького району. Освіту здобував спочатку у Вижницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, пізніше навчався у місцевій гімназії, яку закінчив у 1998 році (це перший випуск навчального закладу). Призваний до лав Збройних Сил України 23 квітня 2015 року. Службу ніс у Маріуполі, де розташовувалася його військова частина. Вже з травня 2016 року Віталія повинні були дислокувати під Широкине.