«Нам потрібно з'ясувати, носило це навмисний або випадковий характер. Ми повинні визначити причину, щоб це не повторилось», – повідомив лейтенант Робін Ланкастер, передає NY Daily news.

До розслідування приєднався Департамент сільського господарства, який проводить перевірку рідин у вигляді соку з Star & Grill Buffet у Східному Лампетері.

Співробітники правоохоронних органів поки не знають, що ж травмувало горло 4-річної Джин Мендоса і її 10-річного зведеного брата Річі Сарагосу, які пили яблучний сік в кафе.

Випадок стався в п'ятницю, 3 березня. Випивши яблучного соку, двоє дітей отримали опіки ротової порожнини, а третя дитина - дискомфорт в шлунку. Їх дядько, Луїс Меркадо, спробував сік на смак і сказав, що він більше схожий на кислоту.

Крім дітей в кафе знаходилися люди, які святкували іменини, але у них не було ніяких проблем з напоями.

Менеджер ресторану Стів Вен сказав, що його співробітники купили яблучний сік в пляшках в сусідньому супермаркеті, а потім вилили в чашки своїм клієнтам.

Після того як Джин спробувала сік, у неї відкрилася слинотеча, а Річі став кричати і випльовувати кров. В результаті двох дітей терміново доставили в медичний центр, де їх стан оцінили як серйозний, але стабільний.

6-річна дитина і дорослі чоловіки отримали першу медичну допомогу в місцевому госпіталі і були відпущені додому.

Ведеться слідство.