У відкритті брали участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Ліляна Гримська, голова Перемишлянської райдержадміністрації П.Бучок, керівник відділу освіти Н.Борщ, голова Коросненської сільської ради Р.Ясінський, громада села.

Після освячення приміщення до слова з привітанням виступила заступник голови Львівської ОДА Л.Гримська, яка зокрема зазначила: «Останнім часом дуже багато відкривають дошкільних навчальних та спортивних закладів у Львові, але для мене дуже важливо сьогодні, що у дитячому садочку навчатимуться діти. Для мене, як людини, яка фактично народилася у селі, важко бачити пусті сільські хати. Був період, коли на селі була робота і люди залишалися у селах. Тому сьогодні я дуже тішуся з того, що село відроджується. Дякую усім тим, хто долучився до відкриття цього дитячого садочка. Бажаю вам, щоб ви навчили своїх дітей любити свою державу Україну, любити свою рідну Перемишлянщину та рідну домівку. Дякую за ту важку працю та за тих діточок, що ви даєте їм щасливе дитинство».

Голова Перемишлянської РДА П.Бучок подякував тим приватним підприємця та приватним особам, які брали безпосередню участь у реконструкції приміщень, тим хто долучився до доброї справи.

У приміщенні дитсадка проводися роботи по реконструкції близько двох років за субвенційні кошти. Підрядні роботи виконувало ТзОВ «Сількомунгосп», меблями приміщення забезпечило підприємство «Меблевик».

На сьогодні у садочку сформована одна група із 30 дітей. Планується набрати ще одну групу, яка буде різновіковою. Дошкільний заклад також повністю забезпечений працівниками у складі 9 осіб.