Колишній глава фракції «Партії регіонів» Олександр Єфремов, якого звинувачують у посяганні на територіальну цілісність України та підтримці терористів, йде на вибори до Верховної Ради у першій десятці виборчого списку «Опоблоку».

Про в ефірі телеканалу «Україна» це заявив народний депутат Євген Мураєв.

Єфремов у списку «Опоблоку» займе місце Володимира Пилипенка, який ухвалив рішення не брати участь у виборчій кампанії.

«Єфремов вже три роки перебуває у місцях позбавлення волі за надуманими звинуваченнями. Сподіваюся, це допоможе його звільнити і привернути увагу ще до тисяч інакомислячих, які перебувають у місцях позбавлення волі через режим Порошенка», - заявив Мураєв.

Єфремова затримали 30 липня 2016 року в аеропорту «Бориспіль», звідки він, за даними ГПУ, намагався вилетіти до Відня. 13 січня 2017 року Єфремова з Києва конвоювали до Старобільська, де він і нині перебуває під арештом.

4 січня 2017 року Генеральна прокуратура України направила до судубвинувальний акт стосовно Єфремова. Йому інкримінують організацію захоплення будівлі Луганської ОДА; пособництво в захопленні Управління СБУ в Луганській області; вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України; організаційне сприяння створенню й діяльності угруповання «ЛНР»; державну зраду.

1 серпня 2016 року Єфремова взяли під варту.

У квітні 2019 року Старобільський райсуд продовжив арешт Єфремову ще на два місяці – до 22 червня.