Віце-прем'єр-міністр України з питань адмінреформи Роман Безсмертний вважає, що у виборчому списку «Народного союзу «Наша Україна» перше місце повинен зайняти Віктор Ющенко, друге – Юлія Тимошенко, третє – Володимир Литвин, четверте – Олександр Омельченко, п'яте – Петро Порошенко.

«У результаті ми одержимо контроль над парламентом, а з Морозом, можливо, ми будемо мати і конституційну більшість», – підкреслив віце-прем'єр. Безсмертний сказав: «У мене є можливість порівнювати Президента Ющенка і Кучму. Якщо ми не навчимося консолідувати політичні інтереси, можемо опинитися у вчорашньому дні, почнуться «розводки».

Безсмертний підкреслив: «Йдеться про те, щоб в Україні почала існувати політична система: сформували більшість – ви несете відповідальність за ситуацію. Але не може бути такого, щоб уся відповідальність замикалася на одній людині. Якщо політична сила створює коаліцію з іншою політичною силою, то вони несуть солідарну відповідальність через кадри, що їх представляють у владі».

«Навіть одномірні соціологічні дані показують, що чекання громадян від єдності вчорашніх перспективних союзників на 10-15% дає більше, ніж сума їхній окремих складових», - заявив Безсмертний.

ForUm