Про це під час сьогоднішнього засідання 64-ї сесії Луцької міської ради повідомив керівник підприємства ДКП «Луцьктепло» Олександр Киричук, інформує кореспондент «Вголосу».

За його словами, фінансовим результатом діяльності підприємства за І півріччя 2014 року є збиток в сумі 11 млн 368 тис. грн.

Основними причинами збитковості керівник називав різницю в тарифах для населення, що утворилася в IІ кварталі цього року і не віднесена на доходи підприємства в сумі 11 млн 451 тис. грн.

Прибуток підприємства за І півріччя 2014 року складає — 83, 6 тис. грн, втрати холодної води при наданні послуги гарячого водопостачання, які не відшкодовуються різницею в тарифах – 667,0 тис. грн.

Проблемним залишається питання заборгованості ДКП «Луцьктепло» – за природний спожитий газ вона становить 139 млн, з них 98 млн 912 тис. грн — це заборгованість держави у вигляді різниці тарифів. Населення міста боргує підприємству за теплопостачання — 34 млн грн. «Для прикладу, мешканці будинків на вул. Черняховського, 1 та Станіславського, 50 боргують 250 тис. грн», – зазначив керівник підприємства. Деякі приватні підприємці мають борг більше 100 тис. грн. Юридичний відділ підприємства постійно здійснює роботу з боржниками.

Поряд з цим, «Луцьктепло» розробило оперативний план технічних та організаційних заходів, спрямованих на скорочення використання паливно-енергетичних ресурсів у 2014-2015 роках.