Як повідомляє головне управління ДСНС України в Миколаївській області, у складі 2 відділень черговий караул частини вирушив на місце події. Після прибуття було встановлено, що приватний житловий будинок зруйновано повністю.

Рятувальники виявили постраждалого чоловіка (1988 р. н.), якого доставили в Первомайську ЦРЛ у шоковому стані. За інформацією лікарів, хлопець отримав термічні опіки рук, ніг, шиї та обличчя і в стані середнього ступеня тяжкості перебуває в реанімаційному відділенні.

За інформацією сусідів, у цьому будинку хлопець проживав один.

Рятувальники відразу почали розбирати завали, які утворилися внаслідок вибуху. На місці події працює аварійно-рятувальна техніка ГУ ДСНС України в Миколаївській області. На базі 23-ї ДПРЧ створено резервне відділення у складі 10 осіб.

Крім того, на місці події працюють: оперативна група ГУ ДСНС України в Миколаївській області на чолі з заступником начальника ГУ ДСНС України в Миколаївській області, бригада швидкої медичної допомоги, бригада ПАТ «Миколаївгаз», бригада ПАТ «Миколаївобленерго» філії Первомайська, слідчо-оперативна група Первомайського РВ УМВС України в Миколаївській області.

Попередня причина вибуху – порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації побутових газових приладів. Роботи з ліквідації наслідків події наразі тривають. Спеціальна комісія встановлює остаточну причину вибуху.