«Попереднє засідання у цій справі призначене на 11 жовтня», – повідомив сьогодні адвокат Олександр Почуєв, який представляє інтереси групи позивачів. «Протилежну сторону буде сповіщено про засідання повістками», – додав він.

Крім поп-діви, позивачі мають намір залучити співвідповідачами у справі організаторів концерту в Петербурзі – компанію «Петербурзька музична індустрія» і СКК «Петербурзький», де 9 серпня виступала Мадонна.

За словами адвоката, 333 мільйони рублів – це загальна сума вимог 9 заявників. Він пояснив, що правоохоронні органи поки не зробили ніяких дій з приводу виступу співачки в Петербурзі, тому його клієнти вирішили залучити її до цивільно-правової відповідальності.

Позовні вимоги заявлені приватними особами, які представляють ряд громадських організацій міста. Активісти вважають, що під час концерту 9 серпня Мадонна, підтримавши представників секс-меншин, порушила вимоги місцевого закону, оскільки з березня цього року в Петербурзі встановлено адміністративну відповідальність за пропаганду гомосексуалізму та інших видів нетрадиційної любові серед неповнолітніх, а також пропаганда педофілії.

За словами Почуєва, це не єдина підстава для подачі позову. Заявники стверджують, що використання Мадонною християнської символіки, «над якою здійснювалося знущання», заподіяло їм моральні страждання так само, як і нецензурні вислови поп-діви на адресу публіки на концерті.

Позов було подано в середині серпня в Московський районний суд, але його розгляд було припинено, оскільки заявники не вказали адресу одного з відповідачів.

Джерело: itar-tass.com