"Сучасний стан парку не відповідає його значенню та статусу. За браком коштів досі неможливо було провести його належний благоустрій. Погіршувало стан парку й несвідоме, недбайливе ставлення місцевих мешканців до пам’ятки садово-паркового мистецтва. Тому сьогодні важливим завданням є видалення дерев, що вже пережили свій вік чи досягли критичної вікової межі і втратили своє естетичне значення", – зазначено в інформації.

За словами сільського голови Петра Мандрика, під час облаштування парку звертатиметься увага на біологічну цінність порід рідкісних дерев, проводитимуться лікувально-профілактичні заходи. Для благоустрою вдалося залучити наразі 50 тисяч грн із природоохоронного фонду Львівської ОДА. Нині довкола парку тривають роботи із встановлення загорожі.

До речі, парк у Піддністрянах заснований шляхтичем К. Язвінським у 1830 -1840 роках. У ньому, окрім звичних для нас дерев (тополі, акації білої, каштанів, плакучої верби, берези, ясенів, липи дрібнолистої, клена гостролистого та інших), ростуть рідкісні екзотичні види. При закладені парку його власник проводив насаджування дерев певними групами: 4-6 дубів, 4-6 кленів, 4 модрини, 4 берези, пахучі липи, старовинні осики. Гордістю Піддністрянського парку є платан та катальпа. Розповідають, що платан граф привіз із далеких заморських країн.

На території парку були доріжки, посипані піском, обсаджені квітами. Біля доріжок розміщувалися лавки для відпочинку. Парк був огороджений металевою сіткою висотою в 2 метри, по якій вилися троянди. В’їзд на панську садибу закривався залізними воротами, на яких був зображений герб Язвінських «Любич». При дорозі в парк стояла статуя Богоматері на постаменті. У 1910 році пан Язвінський отруївся, а його маєтки перейшли до княгині Любомирської, котра жила у Кракові.

З приходом радянської влади (1941-1945 рр.) палац був зруйнований. З окремих кімнат знято різьбу по дереву, яку привласнив генерал – губернатор Галичини. Останки палацу було зруйновано. У 1950 році над селом пронісся ураган, котрий пошкодив багато дерев.