Німецька заявка отримала голоси в обмін на великі інвестиції в промисловість Таїланду та Південної Кореї й постачання зброї до Саудівської Аравії. Про це повідомляє "Die Welt".

Один з німецьких автомобілебудівних концернів нібито інвестував сотні мільйонів євро у південнокорейську компанію, син засновника якої входив до складу виконавчого комітету ФІФА, повідомляють німецькі журналісти.

А рішення про постачання озброєнь до Саудівської Аравії німецький канцлер Герхард Шредер прийняв за тиждень до вибору господаря першості.

Німеччина виграла право на проведення фінального турніру чемпіонату світу 6 липня 2000 року, випередивши Бразилію, Марокко, Англію і ПАР. У фіналі голосування німецька заявка обійшла південноафриканську всього на один голос.

У розслідуванні "Die Welt" також розповідається про порушення при присудженні права проведення чемпіонату світу 1998 року у Франції, 2002-го в Японії і Кореї, 2010-го в Південній Африці і 2014-го в Бразилії.

Раніше президент Федерації футболу Конго Констант Омарі звинуватив Німеччину у підкупі члена ФІФА під час голосування з вибору країни-господарки ЧС-2006. За його словами, хабар у 2000 році отримав член ФІФА від Океанії.