У поліції розповіли деталі ліквідації терориста з Полтавщини Романа Скрипника.

Про це повідомили у Національній поліції України.

Поліцейський Петро Гума, який намагався затримати Скрипника, розповів про те, як йому вдалося уникнути ураження гранати.

“Особисто у мене було дві-три секунди, щоб уникнути ураження осколками гранати. Я прийняв положення лежачи. Внаслідок затримання працівники поліції ушкоджень не отримали”, – розповів він.

У поліції також розповіли про те, яким чином їм вдалося знайти терориста.

Скрипник півтора тижні ховався від правоохоронців, ходив у магазини та неодноразово потрапляв у камери спостереження. Обличчя він прикривав маскою. Поліція, у свою чергу, звертала увагу на немісцевих чоловіків і реагувала на будь-яку інформацію про незнайомців і підозрілих осіб.

В резултаті пошуків, терориста виявили працівники сектору реагування патрульної поліції Зіньківського відділення вночі 1 серпня на околиці селища Опішня. Вони звернули увагу на чоловіка, схожого за описом на розшукуваного полтавця.

“Начальник сектору реагування патрульної поліції Петро Гума перебував у безпосередньому контакті зі злочинцем, тримав ситуацію під контролем до прибуття спецпідрозділу. Оскільки життю поліцейського загрожувала реальна небезпека, оскільки він погрожував гранатою, було прийнято рішення про ліквідацію підозрюваного”, – розповів керівник поліції Полтавщини Іван Вигівський.

Нагадаємо,у МВС опублікували відео ліквідації полтавського терориста.