Одним з елементів розвитку оборонного потенціалу польської армії є розбудова сил територіальної оборони.

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив, що число солдатів Військ територіальної оборони вже перевищило 20 тисяч, передає Польське радіо.

Очільник Міністерства зустрівся із солдатами 131-го батальйону легкої піхоти Військ територіальної оборони в місті Ґлівиці на півдні Польщі.

Міністр Маріуш Блащак підкреслив, що одним з елементів зростання, розвитку оборонного потенціалу Польського війська та його можливостей стримування противника є розбудова сил територіальної оборони.

«Цей процес проходить дуже динамічно. Я мав нагоду ознайомитися з рапортами генерала Вєслава Кукули, командувача Військ територіальної оборони, і командувача 13-ї Сілезької бригади військ територіальної оборони. Дуже тішить, що це відбувається так інтенсивно», – зазначив Блащак.

Популярність служби в силах територіальної оборони підтверджує, що свою роботу добре виконують командири та інструктори, які навчають солдатів. За його словами, сили територіальної оборони використовують досвід інших родів військ з різних країн Європи. Метою є те, щоб сили територіальної оборони доповнювали і підтримували армію, і так воно є щодня, заявив міністр.