Як повідомив глава МВС Яцек Чіхоцький, поранення отримали 60 осіб, вони доставлені в довколишні лікарні. Серед постраждалих приблизно 40 отримали важкі травми, ще 10 госпіталізовані з менш небезпечними пораненнями і переломами.

Також повідомляється, що серед поранених є іноземці, в тому числі п'ять громадян України. В тому числі з Львівщині, інформує ТСН.Тиждень.

У польській залізничній компанії PKP повідомили, що два пасажирські поїзди сполученням Варшава-Краків і Пшемисль-Варшава зіткнулися близько 21.00 місцевого часу в районі населеного пункту Щекоціни в 200 кілометрах на південь від Варшави.

Зі слів члена правління залізничної фірми PKP PLK Анджея Павловського, склади рухалися в протилежних напрямках - поїзд з Варшави виїхав не на свій шлях, тоді як потяг з Пшемисль йшов по правильному шляху.

В потязі з Пшемисль їхало, за даними МВС, 250 осіб, в поїзді з Варшави - близько 120.

Тим часом, рятувальна операція триває. Рятувальникам залишилося обстежити тільки один покручений вагон, практично сплющений локомотивом, що лежить зверху.

На місці події перебуває прем'єр-міністр країни Дональд Туск, голови МВС, Мінтранспорту і Міністерства охорони здоров'я.

У свою чергу президент Віктор Янукович доручив МЗС забезпечити допомогу українцям, які постраждали через аварію.

"Президент доручив міністру закордонних справ Костянтину Грищенку вжити всіх заходів для надання необхідної допомоги громадянам України, щопостраждали 3 березня в аварії, яка сталася в Польщі внаслідок лобовогозіткнення потягів "Перемишль - Варшава" та "Варшава - Краків", - сказано у повідомленні.

Янукович зазначив, що МЗС має докласти всіх зусиль, щоб громадяни, які постраждали, та члени їх сімей отримали повний обсяг потрібної їмконсульської та медичної допомоги.