Про це повідомляє Польське радіо

Безробіття у Польщі зменшилося з 7% у серпні до 6,9% у вересні, – відзначили у Міністерстві сім'ї, праці та соціальної політики.

Головна економістка Поштового банку Польщі Моніка Куртек наголосила, що якщо цю інформацію підтвердить Головне статистичне управління, то це означатиме, що рівень безробіття буде найменшим від 1991 року. За підрахунками міністерства, число безробітних у кінці вересня склало 117 400.

Моніка Куртек додала, що розрахунки відомства праці свідчать про те, що безробіття у Польщі може бути ще меншим. За її словами, ситуація на ринку праці поліпшиться, хоча у найближчі місяці у зв'язку із завершенням сезонних робіт рівень безробіття може трохи збільшитися.

Дані Головного статистичного управління про рівень безробіття у вересні стануть відомими 24 жовтня.

Тим часом, польські компанії все частіше наймають іноземців, цим займається 40% підприємців, а приблизно 60% планують працевлаштовувати громадян інших країн, йдеться у дослідженні Business Centre Club та Міжнародної організації з міграції (IOM). Головною причиною, чому польські працедавці вирішують наймати працівників з-за кордону, є брак польських працівників з необхідними класифікаціями.

 

«Вголос»