Про це повідомляють польські ЗМІ з посиланням на місцеву владу.

Виступ мав відбутися 28 жовтня в рамках фестивалю «Дні білоруської культури». Приводом для невдоволення польських опозиціонерів стала одна з пісень музичного колективу - "Саня останется с нами». Її було записано в 2010 році незадовго до президентських виборів в Білорусі, перемогу на яких здобув чинний глава держави Олександр Лукашенко.

Як сказано в повідомленні, ця композиція була неофіційним гімном його президентської кампанії. У грудні 2010 року білоруські ЗМІ стверджували, що місцеві радіостанції отримали від влади вказівку частіше ставити цю композицію в ефір.

Раніше представники групи RockerJoker заявляли, що цю композицію було використано в ході передвиборчої кампанії Лукашенка без їхньої згоди.

Незважаючи на це, 11 жовтня представники партії «Право і справедливість» зажадали заборонити виступ білоруських музикантів у Познані. Через добу стало відомо, що маршал (губернатор) Великопольського воєводства Марек Возняк вирішив припинити фінансування фестивалю «Дні білоруської культури» на якому повинні були грати RockerJoker, після чого і було ухвалено рішення скасувати виступ.

Коментарів учасників білоруського колективу у зв'язку з цим рішенням поки немає.

Джерела: belaruspartisan.org, lenta.ru