Варшавська поліція затримала 36-річного чоловіка, який на автомобілі збив поліцейського і намагався протаранити ворота президентського палацу.

Поліція затримала чоловіка, зупиняючи його автомобіль на спеціальній загороджувальній перепоні при в’їзді на територію президентського палацу, повідомляє PAP.

“Водія було негайно затримано. Чоловіка буде перевірено у шпиталі. Не виключено, що він був під впливом психотропних речовин”,- заявив представник варшавської поліції Маріуш Мрозек.

Як повідомляється, чоловік їхав на легковому автомобілі Volkswagen по зустрічній смузі поблизу президентського палацу. Його намагався зупинити поліцейський, але зловмисник його збив. З травмами правоохоронця перевезено до шпиталю, його життю ніщо не загрожує. Відтак, він рушив у бік президентського палацу, де його зупинила охорона президентського палацу.

Інцидент прокоментував президент Польщі Анджей Дуда, який зараз перебуває на Економічному форумі у Давосі. Він назвав ситуацію “приголомшливою”, зазначивши, що президентський палац добре охороняється.