Співробітники Державного бюро розслідувань викрили заступника начальника оперативного управління ГУ ДФС Полтавщини на вимаганні хабара на суму понад 85 тисяч доларів.

Про це повідомили у пресслужбі ДБР.

"Податківець вимагав від харківського підприємця неправомірну вигоду у сумі 85 тисяч доларів США. За хабар посадовець обіцяв вплинути на слідчого ДФС та вирішити питання повернення вилученого під час обшуку майна та допомогти бізнесменові уникнути кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків. Розслідування вищевказаного провадження здійснювалось слідчим управлінням фінансових розслідувань Офісу великих платників податків ДФС України", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що всю суму неправомірної вигоди підприємець передав посередникові, після чого податківець і його спільник були затримані слідчими Державного бюро розслідувань в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі вирішується питання про повідомлення посадовцю ДФС про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що заступником голови ДБР став колишній адвокат Януковича.