Як повідомлено на сайті голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля, також під завалами досі знаходять тіла загиблих від попередніх обстрілів.

На вул. Бєдного виявили тіло 52-річного чоловіка, а на вул. 60-річчя Жовтня під завалами власного будинку ще 2 лютого загинув 60-річний чоловік.

Місто Щастя за вечір і минулу ніч зазнало кількох обстрілів із боку Веселої Гори. Пошкоджено багатоповерхівки на вул. Миру і вул. Радянській (снаряди влучили в стіну й дах). Обійшлося без жертв, оскільки місцеві мешканці виїхали в безпечні місця. У старій частині міста фактично не залишилося людей, увечері в цілих кварталах світяться 1-2 віконця. Електроенергія в Щасті є, за винятком кількох вулиць, де перебито лінії електропередач. Газу немає, центральне опалення поки що не відновили.

У Станиці Луганській з артилерії та мінометів розбито будинки на вул. Чехова, 5 Лінія, Лебединського, Ломоносова, Москва – Донбас, 1 Травня. В с. Старий Айдар пошкоджено будівлю клубу (вибито вікна, розбито дах). Райцентр і сім сусідніх сіл усе ще без світла й частково без газопостачання. Відновити електроенергію найближчим часом навряд чи можливо.